Renovace našeho pražského hotelu

Hilton Prague Old Town

  English

 Renovace

Hotel Hilton Prague Old Town prodělal v nedávné době kompletní proměnu interiéru a 1.listopadu 2007 byl znovu otevřen. Náš luxusní hotel v Praze se může pochlubit množstvím nejmodernějšího vybavení a zařízení.

Při našem projektu rekonstrukce jsme se rozhodli využít jedny z nejuznávanějších evropských talentů v oblasti designu a architektury. Na celkový projekt rekonstrukce hotelu Hilton Prague Old Town dohlížela věhlasná návrhářka interiérů, Alexandra Champalimaud. Veřejné prostory hotelu a jeho restauraci renovoval David Collins, známý svým inovativním a vizionářským přístupem.

Moderní styl hotelu odráží také pražskou architekturu, je inspirován městskými památkami, českým modernismem a kubismem. Zkuste se tedy uvolnit v naší moderní Lobby podle Davida Collinse, nebo prožijte příjemný večer v naší nové elegantní restauraci.

Veškeré pokoje byly renovovány na vysokou úroveň, a pokud se chystáte pořádat v Praze pracovní nebo volnočasovou akci, naše nové jednací a konferenční prostory vám v tom úspěšně pomohou.Chcete-li si prohlídnout náš hotel, využijte naší virtuální prohlídky na tomto webu.
Hilton Prague Old Town

Reservations

Volné pokoje od 120 Rezervovat

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si hotel v naší fotogalerii

Renovovany pokoj

NOVÉ POKOJE DELUXE

Zarezervujte si pobyt v renovovaném pokoji King, Queen nebo Twin Deluxe.

VÍCE ZDE
Hilton Honors Program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Registrujte se do Hilton Honors a získejte množství výhod.

VÍCE ZDE
Brunch Hilton Prague Old Town

Nedělní brunch

Široká nabídka jídel a pití v restauraci ZINC

VÍCE ZDE
LivingWell health club & spa

Staňte se členem LivingWell klubu

Zaregistrujte se do LivingWell klubu a získejte množství výhod.

VÍCE ZDE