Renovace našeho pražského hotelu

Hilton Prague Old Town

  English

 Renovace

Hotel Hilton Prague Old Town prodělal v roce 2018 kompletní proměnu interiéru pokojů. Hosté se mohou těšit na svěží design s moderními prvky a užitečným vybavením.

Při našem projektu rekonstrukce jsme se rozhodli využít jedny z nejuznávanějších evropských talentů v oblasti designu a architektury. Na celkový projekt rekonstrukce hotelu Hilton Prague Old Town dohlížela věhlasná návrhářka interiérů, Alexandra Champalimaud. Veřejné prostory hotelu a jeho restauraci renovoval David Collins, známý svým inovativním a vizionářským přístupem.

Moderní styl hotelu odráží také pražskou architekturu, je inspirován městskými památkami, českým modernismem a kubismem. Zkuste se tedy uvolnit v naší moderní Lobby podle Davida Collinse, nebo prožijte příjemný večer v naší elegantní restauraci.

V roce 2018 jsme dokončili projekt renovace pokojů v hotelu Hilton Prague Old Town. Hosté se mohou těšit na svěží design s moderními prvky a užitečným vybavením. Prvky art deco spolu s nejmodernějším zařízením jsou zárukou autentického a zároveň komfortního pobytu. Ať už k nám zavítáte pracovně nebo na dovolenou, budete překvapeni pohodlím, které pokoj poskytuje. Středobodem je velká postel pro klidný spánek.  Nechybí prostorná pracovní plocha, koutek s křeslem a lampou, který poslouží k večernímu odpočinku a 55palcová plochá televize.

Kompletně zrekonstruované mramorové koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a velkým vyhřívaným zrcadlem proti zamlžení.

Jsme přesvědčeni, že náš nový, elegantní design a vylepšené vybavení zajistí, že každý Váš pobyt v hotelu Hilton Prague Old Town se stane zážitkem, na který nezapomente.Hilton Prague Old Town

Reservations

Volné pokoje od 120 Rezervovat

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si hotel v naší fotogalerii

Letní balíček

LETNÍ BALÍČEK!

Zarezervujte si pobyt na 2 noci pro dva s množstvím výhod v červenci a srpnu!

VÍC INFO
Hilton Honors Program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Registrujte se do Hilton Honors a získejte množství výhod.

VÍC INFO
Brunch Hilton Prague Old Town

Nedělní brunch

Široká nabídka jídel a pití v restauraci ZINC

VÍC INFO
LivingWell health club & spa

Staňte se členem LivingWell klubu

Zaregistrujte se do LivingWell klubu a získejte množství výhod.

VÍC INFO