Náš konferenční hotel v centru Prahy

Hilton Prague Old Town

  English

 Volné prostory

Kromě 14 renovovaných jednacích a konferenčních místností, z nichž 4 lze vzájemně propojit, Vám hotel Hilton Prague Old Town nabízí vše, co ke své akci potřebujete.

Konferenční prostory

Elegantní sál Grand Ballroom Dvořák je ideálním místem pro všechny druhy společenských akcí a firemní večírky, s kapacitou až 340 hostů. V uspořádání škola pojme až 200 hostů a nabízí moderní audio / vizuální vybavení pro dynamické prezentace. Může být rozdělen na tři menší části pro mnohoúčelové funkce nebo pro skupiny s menším počtem účastníků. Je přímo napojen na foyer, vhodné pro přestávky na kávu nebo koktejlovou recepci.

Dvě zasedací místnosti Mozart mohou být vzájemně propojené s kapacitou až 120 hostů v divadelním uspořádání, ideální pro středně velké setkání.

Menší jednací prostory

Vybrat si můžete z dalších 9 jednacích místností s moderní technikou, na ploše od 27 do 190 metrů čtverečních, vhodnou pro skupiny 12 až 130 osob. Tyto prostory mohou být použity samostatně, nebo spojeny dohromady v řadě konfigurací. Rezervujte si zasedací místnost Chopin s kapacitou až 60 osob v divadelním uspořádání.

Další možnost je propojit zasedací místnosti Strauss nebo Haydn s kapacitou 50 míst v divadelním uspořádání. Využít můžete také specializované Business Centrum pro asistenci s agendou či prezentací. Vivaldi konferenční místnost nabízí 60 čtverečních metrů prostoru s krásnou umělecky zdobenou skleněnou stěnou.

Pro bližší informace ohledně tohoto konferenčního centra v Praze kontaktujte oddělení Conference & Events na tel. +420 221 822 100 nebo emailem cb.prague@hilton.com

vivaldi

Reservations

Volné pokoje od 120 Rezervovat

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si hotel v naší fotogalerii

Letní balíček

LETNÍ BALÍČEK!

Zarezervujte si pobyt na 2 noci pro dva s množstvím výhod v červenci a srpnu!

VÍC INFO
Hilton Honors Program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Registrujte se do Hilton Honors a získejte množství výhod.

VÍC INFO
Brunch Hilton Prague Old Town

Nedělní brunch

Široká nabídka jídel a pití v restauraci ZINC

VÍC INFO
LivingWell health club & spa

Staňte se členem LivingWell klubu

Zaregistrujte se do LivingWell klubu a získejte množství výhod.

VÍC INFO