Nejnovější pracovní příležitosti v Hilton Prague Old Town

Hilton Prague Old Town

  English

 Kariéra


Hilton Worldwide je vedoucí společností v oblasti hotelnictví, disponuje ubytovacími kapacitami různých kategorií, od luxusních hotelů a resortů poskytujících kompletní servis, až po hotely střední kategorie. Hilton Worldwide už přes 91 let poskytuje obchodním cestujícím i turistům vysoký standard v oblasti ubytování a s tím spojených služeb. Společnost je odhodlána i nadále pokračovat v tradici a obohacovat hosty hotelů všech svých značek po celém světě o výjimečné zážitky. Hilton Worldwide nabízí své služby ve více než 3,600 hotelích a 592,000 pokojích v 81 zemích pod značkami Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton, Doubletree, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton and Hilton Grand Vacations. Společnost provozuje také celosvětový věrnostní program Hilton Hilton Honors®.

Hodnoty společnosti Hilton

Našim cílem je být první volbou pro cestovatele z celého světa. Stavíme na bohatém dědictví a síle naší značky tím, že:

Perspektivní kandidáti

V hotelu Hilton Prague Old Town neustále vyhledáváme nové kolegy, osoby, které sdílejí naše hodnoty a vyzařují opravdové zanícení pro práci v hotelnictví.

Jako člen týmu Hilton Prague Old Town budete mít příležitost k osobnímu růstu a rozvoji a budete moci vyniknout jako skutečný profesionál v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu v Praze.

Těšíme se na Váš zájem.

Pracovní příležitosti v hotelu Hilton Prague Old Town

Děkujeme za Váš zájem pracovat v hotelu Hilton Prague Old Town

Přehled našich současných volných pozic najdete na našem portálu www.hiltonworldwide.com/careers (v angličtině), prostřednictvím kterého se na danou pozici můžete rovnou přihlásit nebo na našem profilu na portálu Linkedin https://www.linkedin.com/company/hilton-prague

Pro více informací kontaktujte našeho Cluster recruitment manažera Michala Hradilíka na emailu Michal.Hradilik@hilton.com.

Reservations

Volné pokoje od 120 Rezervovat

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si hotel v naší fotogalerii

Letní balíček

LETNÍ BALÍČEK!

Zarezervujte si pobyt na 2 noci pro dva s množstvím výhod v červenci a srpnu!

VÍC INFO
Hilton Honors Program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Registrujte se do Hilton Honors a získejte množství výhod.

VÍC INFO
Brunch Hilton Prague Old Town

Nedělní brunch

Široká nabídka jídel a pití v restauraci ZINC

VÍC INFO
LivingWell health club & spa

Staňte se členem LivingWell klubu

Zaregistrujte se do LivingWell klubu a získejte množství výhod.

VÍC INFO